Kina çeliku tungsten Lloji metalik dhe certifikimi FDA për mprehësin e thikës së veglave të kuzhinës dhe furnizuesit |Renzhen

Lloji metalik i çelikut tungsten dhe mprehës i thikës së veglave të kuzhinës me certifikatë FDA

Përshkrim i shkurtër:

Vështrim i përgjithshëm Detaje të shpejta Lloji: mprehës Lloji metalik: ABS+qeramike+tungsten+diamanti Certifikimi: CE / BE, FDA, LFGB, SGS Veçori: Eko-miqësore, e pajisur Vendi i origjinës: Zhejiang, Kinë (Kinë) Emri i markës: Seriousharp Numri i modelit : RZ-001L Materiali: ABS Plastike+çelik tungsteni+qeramike Madhësia: 20*7.5*5.5CM Pesha: 198g Paketimi: 1pc/fushë blister ,48pc/ctn ngjyra: çdo ngjyrë pantone është e disponueshme Aplikimi: Thikë qeramike manuale e mprehës ...


 • Port::Ningbo
 • Kohëzgjatja::30 dite
 • Aftësia e furnizimit::100000 copë në muaj
 • MOQ::1pc
 • Çmimi FOB::$0,70-$4,50/pc
 • Kushtet e pagesës::T/T, LC,D/P, D/A, Cash
 • Paketimi normal:kuti e bardhë ose kuti me ngjyra
 • Materiale:ABS+TPR+Diamant+Çeliku tungsten+çelik inox+Qeramike
 • Vendi:Të brendshme / të jashtme
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Vështrim i përgjithshëm
  Detaje të shpejta
  Lloji:
  mprehës
  Lloji i metalit:
  ABS + qeramike + tungsten + diamant
  Certifikimi:
  CE / BE, FDA, LFGB, SGS
  Veçori:
  Eko-miqësore, e pajisur
  Vendi i origjinës:
  Zhejiang, Kinë (kontinent)
  Emri i markës:
  Seriousharp
  Numri i modelit:
  RZ-001L
  Materiali:
  ABS Plastike+çelik tungsten+qeramike
  Madhësia:
  20*7.5*5.5 cm
  Pesha:
  198 g
  Paketimi:
  1pc/flluckë ,48pc/ctn
  ngjyrë:
  çdo ngjyrë pantone është në dispozicion
  Aplikacion:

  Aftësia për furnizim
  Aftësia e furnizimit:
  200000 Copë/Copë në muaj
  Paketimi & Dorëzimi
  Detajet e paketimit
  paketimi: 1pc/kuti me ngjyra,48pcs/ctn
  Madhësia ctn:52*52*45cm
  GW/NW 15/14 kg
  Port
  Ningbo
  Koha e udhëheqjes:
  25-30 ditë

  Lloji metalik i çelikut tungsten dhe mprehës i thikës së veglave të kuzhinës me certifikatë FDA

  Artikulli Nr. RZ-001L
  material ABS+PP+TPR+HEKURT+Diamant+Tungesten+Qeramikë
  madhësia 20*7.5*5.5cm,198g
  paketim 1pc/kuti me ngjyra,32pc/ctn
  ctn szie 45*22*36cm
  GW/NW 8.5/7.5 kg
  Aplikacion për thika qeramike, thika kuzhine, thika kuzhine
  pagesa T/T, 30% depozitë paraprakisht
  88

  Me këtë mprehës thikash 3 në do të jeni në gjendje t'i mprehni të gjitha thikat tuaja në cilësi të lartë.

  Me një stad të trashë për mprehjen e thikave prej çeliku nga topi, një fazë të imët për zbutjen e thikës prej çeliku dhe një skenë qeramike për thikat e veshura me qeramikë.

  • Një mënyrë e thjeshtë dhe e sigurt për t'i mbajtur thikat super të mprehta.
  • Thikë mprehëse
  • Mprehës me 3 faza
  • I përshtatshëm për thika qeramike
  • Gurë qeramike, tungsteni dhe diamanti

   

  • PROCESI TEKNOLOGJIK    
  •                                                                                                                                                                                                                                    详情排版1-1
  • PAKETIMI                                                                                                                                                                                                                                                                                              详情排版2-1

   

  • FABRIKE                                                                                                                                                                 

  工厂图

   

  • CERTIFIKATA                                                                                                                               

  证书

   

   

  • Transporti si më poshtë                                                                                                              

  HTB1UW3.LXXXXXXbjaXXXq6xXFXXXw

   

  • FAQS                                                                                                                                               

   

  P1: A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?
  Përgjigje: Ne jemi një fabrikë e cila ndodhet në Qarkun Ninghai, Ningbo City.

  Q2: A keni ndonjë certifikatë?
  Përgjigje: Po, fabrika jonë ka kaluar testin BSCI
  Produktet kanë kaluar certifikatën CE/RoHs.

  Q3: A është në rregull të bëj logon time në produktet tona?
  A: Po, ju lutemi na informoni zyrtarisht përpara prodhimit tonë dhe konfirmoni dizajnin së pari bazuar në mostrën tonë

  Q4: A mund të ofrojë kompania juaj shërbimin OEM & ODM?
  Përgjigje: Po, është e disponueshme sepse ne jemi të angazhuar në prodhimin e mprehësve të thikave në kuzhinë.

  Q5: Cilat janë çmimet tuaja?
  Përgjigje: Çmimet tona mund të ndryshojnë në varësi të ofertës dhe faktorëve të tjerë të tregut.Ne do t'ju dërgojmë një listë çmimesh të përditësuar pasi kompania juaj të na kontaktojë për informacione të mëtejshme.

  Q6: A keni një sasi minimale porosie?
  Përgjigje: Po, ne kërkojmë që të gjitha porositë ndërkombëtare të kenë një sasi minimale të vazhdueshme të porosisë.Nëse po kërkoni të rishisni, por në sasi shumë më të vogla, ju rekomandojmë të shikoni faqen tonë të internetit

  Q7: Po në lidhje me tarifat e transportit?
  A: Kostoja e transportit varet nga mënyra që zgjidhni për të marrë mallrat.Express është zakonisht mënyra më e shpejtë, por edhe më e shtrenjtë.Me transport detar është zgjidhja më e mirë për shuma të mëdha.Saktësisht tarifat e transportit mund t'ju japim vetëm nëse dimë detajet e sasisë, peshës dhe mënyrës.Ju lutemi na kontaktoni për informacione të mëtejshme.

  P8: Po në lidhje me kohën e drejtimit?
  A: Zakonisht, 30 ditë pas depozitimit të rënë dakord.Gjithsesi, ne do të bëjmë çmos për të përmbushur datën tuaj të dorëzimit nëse ka ndonjë kërkesë të veçantë.

   

   


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
  WhatsApp Online Chat!