China Sharpening Stone Household 2 faza Thika mprehëse Kuzhine Thika Mjete Fabrika dhe furnizuesit |Renzhen

Thika mprehëse shtëpiake 2 faza Thika mprehëse Mjete thika kuzhine

Përshkrim i shkurtër:

Vështrim i përgjithshëm Detaje të shpejta Lloji: mprehës Lloji metalik: çelik inox Certifikimi: CE / BE, FDA, LFGB, SGS Karakteristika: Eko-miqësore, e rezervuar Vendi i origjinës: Zhejiang, Kinë (kontinent) Emri i markës: Seriousharp Numri i modelit: RZ-002 Materiali : çelik inox+Diamant +Qeramike+ABS+TPR Madhësia: 19.8*5.3*6.6cm pesha: 174g Paketimi: 1pc/kuti me ngjyra,32pc/ctn ngjyra: çdo ngjyrë pantone është në dispozicion Aplikimi: Thika kuzhine Sahrpening Aftësia e furnizimit ...


 • Port::Ningbo
 • Kohëzgjatja::30 dite
 • Aftësia e furnizimit::100000 copë në muaj
 • MOQ::1pc
 • Çmimi FOB::$0,70-$4,50/pc
 • Kushtet e pagesës::T/T, LC,D/P, D/A, Cash
 • Paketimi normal:kuti e bardhë ose kuti me ngjyra
 • Materiale:ABS+TPR+Diamant+Çeliku tungsten+çelik inox+Qeramike
 • Vendi:Të brendshme / të jashtme
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Vështrim i përgjithshëm
  Detaje të shpejta
  Lloji:
  mprehës
  Lloji i metalit:
  Çelik inox
  Certifikimi:
  CE / BE, FDA, LFGB, SGS
  Veçori:
  Eko-miqësore, e pajisur
  Vendi i origjinës:
  Zhejiang, Kinë (kontinent)
  Emri i markës:
  Seriousharp
  Numri i modelit:
  RZ-002
  Materiali:
  çelik inox+Diamant+Qeramike+ABS+TPR
  Madhësia:
  19,8*5,3*6,6cm
  pesha:
  174 g
  Paketimi:
  1pc/kuti me ngjyra,32pc/ctn
  ngjyrë:
  çdo ngjyrë pantone është në dispozicion
  Aplikacion:
  Thika kuzhine Sahrpening

  Aftësia për furnizim
  Aftësia e furnizimit:
  200000 Copë/Copë në muaj
  Paketimi & Dorëzimi
  Detajet e paketimit
  paketimi: 1pc/kuti me ngjyra,32pc/ctn
  Madhësia ctn:47.5*21.5*31cm
  GW/NW 7/8 kg
  Port
  Ningbo
  Koha e udhëheqjes:
  Dërguar në 25 ditë pas pagesës

  Faza e Shtëpisë së Gurit të mprehtë 2Thikë mprehëseMjete thika kuzhine

  Artikulli Nr. RZ-002
  material ABS + PP + TPR + çelik inox + Diamant + Qeramikë
  madhësia 19,8*5,3*6,6cm,174g
  paketim 1pc/kuti me ngjyra,32pc/ctn
  ctn szie 47,5*21,5*31cm
  GW/NW 8/7 g
  Aplikacion për thika qeramike, thika kuzhine, thika kuzhine
  pagesa T/T, 30% depozitë paraprakisht
  Veçoritë
  • Tehe të trasha dhe të imta mprehëse
  • Rrotë unike mprehëse
  • Këmbë gome që nuk rrëshqasin
  • Dorezë e dizajnuar në mënyrë ergonomike
  • Shton një skaj të rafinuar në një teh të mprehtë të trashë
  • Detajet & Specifikimet

   Diamanti ProThikë mprehëse qeramikedo të sigurojë që koleksioni juaj i thikave të kuzhinës të mbahet gjithmonë në gjendje të mirë me tehe të mprehta brisk, gati për t'u prerë në feta dhe në copa në një moment.DiamantiThikë mprehëse qeramikeka dy opsione, një për mprehje të trashë dhe një për gjobë;mprehja e trashë riparon dhe mpreh skajet e shurdhër të tehut dhe ana e imët do t'i shtojë një skaj të rafinuar një tehu të mprehur të trashë.Gjithashtu përmban këmbë gome jo ngjitëse për qëndrueshmëri dhe një dorezë të dizajnuar në mënyrë ergonomike për një kapje të rehatshme dhe kontroll të plotë, Diamond CeramicThikë mprehëseështë një domosdoshmëri për çdo kuzhinë!

  RZ-002-1组合
  • PROCESI TEKNOLOGJIK
  • 详情排版1-1
  • PAKETIMI
  • 详情排版2-1
  • FABRIKE
  • 工厂图
  • CERTIFIKATA
  • 证书

   

  • Transporti si më poshtë
  • HTB1UW3.LXXXXXXbjaXXXq6xXFXXXw

    

  FAQS

  P1: A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?

  Përgjigje: Ne jemi një fabrikë e cila ndodhet në Qarkun Ninghai, Ningbo City.

  Q2: A keni ndonjë certifikatë?
  Përgjigje: Po, fabrika jonë ka kaluar testin BSCI
  Produktet kanë kaluar certifikatën CE/RoHs.

  Q3: A është në rregull të bëj logon time në produktet tona?
  A: Po, ju lutemi na informoni zyrtarisht përpara prodhimit tonë dhe konfirmoni dizajnin së pari bazuar në mostrën tonë

  Q4: A mund të ofrojë kompania juaj shërbimin OEM & ODM?
  Përgjigje: Po, është e disponueshme sepse ne jemi të angazhuar në prodhimin e mprehësve të thikave në kuzhinë.

  Q5: Cilat janë çmimet tuaja?
  Përgjigje: Çmimet tona mund të ndryshojnë në varësi të ofertës dhe faktorëve të tjerë të tregut.Ne do t'ju dërgojmë një listë çmimesh të përditësuar pasi kompania juaj të na kontaktojë për informacione të mëtejshme.

  Q6: A keni një sasi minimale porosie?
  Përgjigje: Po, ne kërkojmë që të gjitha porositë ndërkombëtare të kenë një sasi minimale të vazhdueshme të porosisë.Nëse po kërkoni të rishisni, por në sasi shumë më të vogla, ju rekomandojmë të shikoni faqen tonë të internetit

  Q7: Po në lidhje me tarifat e transportit?
  A: Kostoja e transportit varet nga mënyra që zgjidhni për të marrë mallrat.Express është zakonisht mënyra më e shpejtë, por edhe më e shtrenjtë.Me transport detar është zgjidhja më e mirë për shuma të mëdha.Saktësisht tarifat e transportit mund t'ju japim vetëm nëse dimë detajet e sasisë, peshës dhe mënyrës.Ju lutemi na kontaktoni për informacione të mëtejshme.

  P8: Po në lidhje me kohën e drejtimit?
  A: Zakonisht, 30 ditë pas depozitimit të rënë dakord.Gjithsesi, ne do të bëjmë çmos për të përmbushur datën tuaj të dorëzimit nëse ka ndonjë kërkesë të veçantë.

   


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
  WhatsApp Online Chat!