ne jemi të angazhuar kryesisht në projektimin, zhvillimin dhe marketingun e ardhshëm
mprehëse thike inovative e gjeneratës

Produkte të veçuara

Misioni ynë është të jemi më profesionistët
furnizues i mprehësve të thikave në Kinë.
- Renzhen -

Pse na zgjodhet ne ?

RENZHEN është zgjedhja e duhur

Profili i Kompanisë

RENZHEN është zgjedhja e duhur
Ninghai Renzhen për përdorim të përditshëm Co., Ltd. ndodhet në qytetin Ninghai, qendra e derdhur dhe enë gatimi në Kinë.Ne, Renzhen, zhvilluam modelin e parë (WB-001) të mprehësit të thikës në 2007. Ky model ishte një përparim në industrinë e asaj kohe.
WhatsApp Online Chat!