ние сме првенствено се занимава со дизајн, развој и маркетинг на следната
генерација на иновативни нож острилка 

Избрана производи

Нашата мисија е да се биде на повеќето професионални
снабдувач на нож sharpeners во Кина.
-Renzhen-

Зошто да не одберете нас?

RENZHEN е вистинскиот избор

Профил на компанијата

RENZHEN е вистинскиот избор
Ninghai Renzhen секојдневно користење копродукции, Ltd е лоцирана во Ninghai град, во центарот на калапи и прибор во Кина. Ние, Renzhen, развиен од 1 модел (СБ-001) од нож острилка во 2007. Овој модел беше чекор напред во индустријата во тоа време.
WhatsApp Онлајн Chat!